Aukce obrazů jako nevšední Vánoční dárek

Aukci obrazů mnoho lidí absolvuje z pohodlí domova online. Pravdou je, že taková aukce obrazů má své nesporné výhody. Ovšem navštívit aukci přímo má úplně jiné grády. Prodejní výstava obrazů má své nezaměnitelné kouzlo i atmosféru, která vám bude z pohodlí domova odepřena. Objevte kouzlo aukcí a nenechte si ujít listopadovou nabídku, kde bude probíhat aukční den v neděli 29. 11. 2015 od 13:00 tradičně ve Velkém sále v Praze na Žofíně.

galerie_img_1371

Aukce obrazů umožňuje nejen nákup, ale i prodej

Aukce obrazů se nemusíte uskutečnit pouze v případě, že máte zájem o pořízení zajímavého uměleckého díla. Máte-li sami co nabídnout neváhejte dílo ve vaší sbírce nabídnout někomu jinému. Možná, že si z aukce nový obraz domů nepřinesete, ale uděláte radost někomu dalšímu. I to je možnost, jak získat nové dílo – prodat dva a koupit jeden za vyšší cenu. Ten kdo tvrdí, že aukce obrazů je nuda vhodná pro páprdy, nemá pravdu.

Mnohdy je atmosféra na aukci obrazů hustá tak, že by se dala krájet. V nabídce rozhodně nebude chybět moderní i poválečné umění, takže rozhodně neprohloupíte. Prestižní a uznávaná aukční síň s dlouholetou tradicí, zve k zajímavému a nezapomenutelnému zážitku. Je docela možné, že se vám některý z obrazů zalíbí a rozhodnete si ho vydražit, případně svěříte své dílo do aukce obrazů.

Na aukci obrazů vezměte své přátelé

Předvánoční čas je vhodný k nevšedním zážitkům s rodinkou a přáteli. Pojí-li vás stejná vášeň k umění, pak neváhejte na aukci obrazů pozvat některou ze spřízněných duší. Existují Vánoční dárky, které se dávají již s předstihem. Za takovýto netradiční a předčasně věnovaný dárek lze považovat i aukci obrazů. Přátelé jej sice nenajdou přímo pod stromečkem 24. prosince, ale zato si jej budou pamatovat navždy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *