Aukční síň – Nenechte si ujít listopadovou nabídku

Aukční síň není pouze místem, kde se bezesporu sejde mnoho vášnivých sběratelů obrazů a investorů. Nezřídka sem zavítají samotní umělci dnešní doby načerpat inspiraci pro svou tvorbu. Rovněž i začínající sběratelé, kteří hledají vhodnou příležitost nejen ke koupi obrazu, ale posbírat zkušenosti a rady již zaběhnutých sběratelů.

Probíhají zde aukce, dražby obrazů i historických předmětů, starožitností, ale i znalecké posudky a poradenství. Patříte-li k těm, které obchod s uměním zajímá, nenechte si ujít listopadový aukční den.

Aukční síň ožije poslední listopadové dny

Aukční síň vás nenechá rozhodně usnout na vavřínech. Od 2 listopadu probíhá ve Velkém sále výtvarná scéna 19. a 20. století. Sběratelům mimo jiné bude nabídnuto více než 450 uměleckých děl s rekordní vyvolávací hodnotou přes sto milionu korun. Nad tímto číslem se až člověku tají dech. Aukční síň vám rozproudí krev v žilách. I kdyby venku řádila sněhová bouře a mrzlo, až praští, vám bude zaručeně horko. Finanční výtěžek prvních desíti položek bude předán v celkové výši jako donátorský dar na účet Centra Paraple. Tento den, který byste si rozhodně neměli nechat ujít, se bude konat ve Velkém sále v Praze na Žofíně dne 29. listopadu od 13:00 hodin.

Návštěva aukční síně jako Vánoční dárek

Nemáte-li tedy ještě plán, jak naložit s posledními listopadovými dny určitě si tento nezapomenutelný zážitek nenechte ujít. Věřte, že v aukční síni zapomenete pojem o čase a necháte se unést strhující atmosférou. Pokud ještě nemáte vymyšlený Vánoční dárek pro své blízké, vezměte je sebou a podělte se o tyto okouzlující okamžiky. Z aukční síně můžete zavítat někam na skleničku a probírat nové zážitky. Přesto, že si třeba domů nový obraz neponesete, s prázdnou neodejdete. Odnesete si velké množství dojmů a třeba i životní inspirace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *