Dětský letní tábor ,,Léto na statku“

Dětský letní tábor ,,Léto na statku“ je příslibem nezapomenutelných zážitků

 

Dětský letní tábor ,,Léto na statku“

Dětský letní tábor „Léto na statku“ je ideálním prázdninovým cílem všech dětí ve věku od 6 do 15 let. Možná ještě nemáte vymyšlený program pro své děti na dlouhé letní měsíce a hledáte pro ně zajímavý způsob vyžití, kterého se jim během školního roku nedostane. Dětský letní tábor „Léto na statku“ je ideální volbou především pro děti z měst, které nemají možnost kontaktu se zvířátky, jež žijí na statku. Co kdybyste svým dětem umožnili prožít takové léto, na které zaručeně nezapomenou?

Dětský letní tábor „Léto na statku“ bude nezapomenutelný!

Dětský letní tábor „Léto na statku“ nadšeně přivítá kluky i holky, kterým je 6 až 15 let a kteří se zajímají o zvířata. Právě kontakt s nimi je největším cílem tohoto letního tábora, který je zaměřený na kontakt s domácími zvířátky, jejich každodenní péčí o ně, krmením a rozmazlováním, jež si zvířecí duše bezesporu zaslouží. Třeba by právě vaše děti týdenní pobyt na venkovském statku nadchnul, co myslíte?

Prostředí si děti okamžitě zamilují

Dětský letní tábor „Léto na statku“ zaujme už svým prostředím, které se bude líbit nejen samotným dětem, ale i jejich rodičům. Tábor se nachází v malebném prostředí středočeského Barokního statku v Benicích. Zvláště děti s rušných měst i městeček určitě nadchne dotek přírody, který je tu znát opravdu na každém kousku. Příjemná atmosféra zdejší krajiny, nedotčená příroda, krásně vonící lesy i sytě zbarvené louky – to všechno nabízí dětský letní tábor „Léto na statku“.

Úrazy zde nehrozí. Dětský letní tábor „Léto na statku“

Dětský letní tábor „Léto na statku“ dbá na maximální bezpečnost všech dětí, které se zúčastní týdenního pobytu na venkově. Starostliví rodiče možná mají plnou hlavu strachu o bezpečí svých dítek. Zvířátka jsou sice mírumilovná, ale i zvířata mají občas špatný den a mohou se zachovat nevyzpytatelně. Žádné obavy ale nejsou na místě. Děti nikdy nechodí ke zvířatům bez doprovodu zkušeného vedoucího, který myslí na jejich bezpečí a nikdy by nedovolil, aby se děti dostaly do nějakého ohrožení. Zvířátka na statku jsou přátelská a vlídná, není se proto čeho bát.

Zábava, která nezná hranice

Dětský letní tábor „Léto na statku“ se soustředí na kontakt dětí s domácími zvířátky. Ve zdejší MiniZoo se na děti těší ovečky, poníci, oslíci, kozičky, slepičky, kachny, husy, labutě, pávy a roztomilá prasátka. Děti se zapojí do jejich každodenní péče, stanou se součástí přípravy krmení, nebude chybět ani krmení zvířat samotných. Zároveň si děti vyzkouší přehánění na pastvu, péči o srst zapojí se i do dalších drobných manuálních prací, které ke zvířátkům a životu na venkovském statku zkrátka neodmyslitelně patří. Zábava zde opravdu nezná hranice a děti poznají, že i péče o zvířátka nemusí být nepříjemná povinnost, ale naopak radost.