Dovolená v jižních Čechách

Hledáte klidné a luxusní ubytování blízko Českých Budějovic? Míříte do jižních Čech a chcete poznat zajímavá místa a památky? Toužíte jen tak s partnerem nebo rodinou uskutečnit návštěvu města, kde by chtěl žít každý?

Český Krumlov je jedno z míst, kde můžete prozkoumat například Muzem Vltavínů a dozvědět se více o jejich historii. Město Český Krumvo patří na Seznam památek UNESCO a zaručeně se díky jeho krkolomným renesančním uličkám, medvědům  v přírodě, meandru Vltavy zamilujete a budete se vždy rádi vracet. Dalším turistickým cílem jižních Čech je nádherný zámek Hluboká nad Vltavou, která se stala oblíbeným místem pro filmování filmů a pohádek ne mála režisérů. Kousek od zámku se můžete dojít pokochat do ZOO Hluboké nad Vltavou, kde si na Vás brousí drápky největší atraktce zoologícké, a to tygr Oliver a tygřice Altajka. Jižní Čechy jsou protkané nespočtem krásných cyklostezek, které Vás zavedou na dech beroucí místa, jako je např. Karlův Hrádek, který si nechal u Purkarce vystavět Karel IV. Dalším významným bodem jižních Čech jsou Holašovice – barokní vesnice zapsaná na seznamu UNESCA.

V Českých Budějovicích najdete také plno památek. Určitě Vás zaujme největší náměstí v naši republice, které uprostřed zdobí barokní kašna, Piaristické náměstí, Černá věž, Jihočeské Muzeum, Hvězdárna a planetárium a další.

České Budějovice mají bohatou historii a patří k městům, o kterých se nejen píše, ale i mluví. Je škoda přijet na výlet a nezůstat. Zapomeňte na cestu domů a návrat ke běžným povinnostem. Dopřejte si dovolenou na úrovni a opravdu hezké ubytování v centru města.

Například v Residenci U Černé věže nabízíme apartmány za cenu hotelového pokoje a to se vyplatí! Toto ubytování se nachází v samotném centru města, v klidné lokalitě, ve zrekonstruovaném komplexu 4 historických domů. Jsou zde kompletně vybavené apartmány, pouze 2 minuty pěšky od hlavního náměstí Přemysla Otakara II.

Kdo by netoužil po městě, jako na dlani a po krásném výhledu. Navíc u nás budete jako doma. Všechny naše apartmány byly navrženy bytovým architektem, mají svůj styl i osobní kouzlo, kterému se nedá odolat. Pokud nebudete chtít vařit, přímo v komplexu se nachází naše partnerská restaurace NAŠE FARMA, kde připravují pokrmy z regionálních surovin a masa z převážně jihočeských farem.

 

Nabízíme také speciální možnosti, jako je ubytování pro různé události za zvýhodněnou cenu. A to na Vánoce, Adventní trhy a další sváteční dny.

Chcete-li luxus, kvalitu a zároveň si odpočinout, pak neváhejte!

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *