Firemní akce

Firemní akce na statku. Poloha barokního statku Benice je naprosto jedinečná, stejně jaké šíře možností, které nabízí pro veřejnost a milovníky koní. Statek s hřebčínem leží v srdci Evropy, nedaleko Prahy, Konopiště a Slapské přehrady, okolí je nádherné a varianty trávení volného času široké. Proč je statek v Benicích ideální nejen pro milovníky koní, ale i pro firemní akce, svatby, workshopy a rodinné oslavy?

Firemní akce

Firemní akce

Unikátní firemní akce

Firemní akce na samotě. Samota uprostřed pastvin s rozlohou okolo 60 hektarů statek předurčuje pro trávení času v přírodě, koňském sedle, v kočáře, sportování a pořádání společenských akcí. Kapacita parkování je obrovská, problémem nejsou ani akce pro stovky lidí, na své si zde přijdou dospělí i děti, nic vás neomezuje a personál je vám k dispozici, aby splnil vaše přání. Možná by vás ani nenapadlo, že zde mají i soukromé registrované letiště pro malá letadla. Ubytování je možné v jedenácti stylově zařízených pokojích.

Firemní akce

Firemní akce pro vaši firmu. Překrásný barokní statek dříve patřil například Albrechtovi z Valdštejna a jeho posledním majitelem byl František Ferdinand d’Este. Do roku 1918 byl součástí konopišťského panství. Dnes je v soukromých rukou a jen vzkvétá. Roku 1990 zde byl založen soukromý chov starokladrubského bělouše, dnes je Favory největším privátním hřebčínem zabývajícím se chovem kladrubských koní na světě!

Firemní akce s bohatým programem

Firemní akce nebo svatba v Benicích má styl, šmrnc a nepostrádá romantiku. Ať už jste milovníci koní nebo máte před těmito zvířaty velký respekt, určitě se vám zde bude líbit. Uspořádat lze program s koňmi i bez nich. Pro děti je zde minizoo, v tomto hřebčínu totiž nejsou koně rozhodně jedinými chovanými zvířaty. Hostina v historickém špejcharu nebo na nádvoří? Není problém. Zážitkové hry venku, fotografování ve stylovém prostředí a s koňmi, soutěže, sportování, jízda kočárem, výlety v koňském sedle, kurzy jezdectví, to vše a mnohem více si můžete užít během svatby, rodinné akce nebo firemní akce. Zajímavý program spojený s přírodou a českým národním plemenem koní jistě každého nadchne.