Fotoalba a fotorámečky

Rámeček na fotky jako dekorace

Fotorámečky na míru jakékoliv příležitosti najdete přímo tady a bez dalších komplikací. Ať už chceme vystavit fotografie rodiny na římse krbu v rodinné vilce, či nám stačí jeden fotorámeček na stůl, chystáme rámečky na fotky s čerstvě narozeným dítětem pro příbuzné, nebo hledáme fotorámeček stylově zapadající do zařízeného bytu – máme to dnes jednodušší, než kdykoliv dříve.

Jak fotorámečky vybrat?

V nabídce máme fotorámečky k postavení i zavěšení a výběr designů a barev trochu bere dech: Jen těch materiálů! Kovové fotorámečky moderní i retro, dřevěné fotorámečky v široké paletě barev a odstínů, dále rámečky na fotky plastové a z různých dalších materiálů. Zcela specifický vzhled mívá dětský fotorámeček, nebo fotorámeček se svatebním motivem – i ty u nás najdete v řadě variant.

Fotoalbum – fotoalba klasická i  neobvyklá

Možná si myslíte, že klasické album na fotografie má na kahánku a v době digitálnch fotoaparátů se stává přežitkem minulosti. Zkuste ale vzít svůj desktop na návštěvu k příbuzným, či si seřaďte deset kamarádů kolem svého notebooku při prohlídce fotografií. Pochopíte, že fotoalba mají své opodstatnění a že klasické fotoalbum a fotografie vytištěné na papíře tu budou ještě mnoho a mnoho let.

Fotoalba v dnešní době

Že nemusí být každé fotoalbum stejné, o tom myslím není pochyb. Fotoalba mohou být podle různé příležitosti vsazená do barevných desek s motivy, či naopak do seriózní kožené vazby. Jiná fotoalba použijeme pro fotky z dovolené, jiná pro děti.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *