3 důvody proč hubnout s výživovým poradcem, úprava hmotnosti zaručena

Každý si najde své důvody proč něco dělat nebo naopak, proč něco nedělat. Hubnutí u mnohých lidí představuje celoživotní boj. Někteří by o tom mohli vskutku napsat i knihu. Vyzkoušeli různé diety, zázračné pilulky a mnohdy se jim dokonce zhubnout povedlo. Jenže nejde o to jen upravit hmotnost, ale také si jí nadále udržet. Takže to z pohledu takového člověka pak vypadá, jako celoživotní dieta. Na tu časem samozřejmě rezignuje a ztracená kila pozvolna nabere zpátky. Zdá se to být, jako začarovaný kruh. Žádnou celoživotní dietu držet nemusíte a to je jeden z nejdůležitějších důvodů, proč výživového poradce Praha oslovit.

Úprava hmotnosti bez pocitu hladu

Cílem každého člověka, který trpí nadváhou je bezesporu zhubnout a nemít přitom hlad. Základem je změna stravovacích návyků a odbourávání zarytých zlozvyků, kterých si mnohdy nejsme ani vědomi. Výživový poradce Praha vám poradí nejen, jak se stravovat, ale vysvětlí vám, proč máte nezadržitelnou chuť třeba na sladké, slané či hořké. To jsou vodítka, která umí přečíst pouze výživový poradce a pozná, co vašemu tělu chybí.

Zdravé hubnutí bez rizik, úprava hmotnosti je zaručena 

Jak bylo výše uvedeno, zhubnout se dá i různými dietami, hladovkami a urychlovači spalování tuků. Ty však mimo jiné existují i v přírodní formě. Vám přece nejde jen o to zhubnout do plesových šatů či plavek, ale příjemnou váhu si i udržet. Ten, kdo skutečně zhubnul, určitě bude souhlasit s tím, že jde o báječný pocit. V konfekci nakupujete o poznání menší číslo. Nefuníte při dobíhání autobusu. Sem tam se za vámi někdo ohlídne, že vám to sluší a celkově máte lepší pocit. Ale co vaše zdraví? Občas zlobí žlučník, kručí v břiše, bolí žaludek, potíže s vyprazdňováním. Stojí takové hubnutí skutečně za to? Nebo je lépe úpravu hmotnosti nastartovat zdravě, bez zdravotních komplikací a trvale?

Individuální přístup s výživovým poradcem

Máte rádi, když vás hází do jedné škatulky s ostatními? Nebo raději dáte přednost individuálnímu přístupu výživového poradce? Určitě to druhé a u hubnutí to platí obzvlášť! Každý máme totiž jiné potřeby a jsme uplácání z jiného těsta. To, co platí na Marušku, nemusí platit na Věrku. Lépe už to snad vysvětlit nejde, ale určitě víte, co tím myslíme. V tomto případě nejde pouze o pohlaví, metabolismus, ale i věk, zdravotní stav a mnoho dalších faktorů.

Úprava hnotnosti

www.zdravi-stihli.cz