Internet v Praze

Kvalitní internetové připojení v Praze

Sháníte připojení k internetu? Kvalitní, rychlé a stabilní internetové připojení je v poslední době důležitější než kdy jindy. Mnoho lidí potřebuje bezpodmínečně připojení k internetu kvůli práci, škole, či studiu. Doporučujeme si ujasnit pár základních informací před samotným poptáním internetu od některých společností. Co potřebujete vědět, před tím než se připojíte též?

Druhy připojení

V zásadě se používají dva druhy internetového připojení. Určitě jste ty pojmy někdy slyšeli, jedná se o Wi-fi připojení a ADSL připojení. Dalším druhem je i mobilní připojení, kterého využívají chytré telefony a tablety. Budeme ovšem mluvit pouze o připojení pro domácnost. Nejlepší volbou dle autora článku je v tomto případě ADSL internet.

A proč? ADSL internet nejen že poskytuje značnou datovou rychlost, ale rovněž je velmi stabilní. Různé ruchy, či klimatické změny nikdy neovlivní kvalitu samotného připojení, tudíž v případě výpadku musí dojít k nějakému poškození kabelu (například na stavbě) – což se naštěstí moc často nestává.

internet_praha

Dalším druhem připojení je Wi-fi internet. Wi-fi internet je bezdrátový, nabízí tak pohodlné připojení pro více zařízení (telefony, tablety). Máte-li domácnost s více zařízeními, je optimální volbou ADSL internet u hlavního PC se sítí wi-fi pro ostatní zařízení.

Ceny internetového připojení v Praze

Dávejte si pozor na ceny. Každá firma má cenovou politiku nasazenou jinak a rozdíly mezi jednotlivými cenami bývají někdy velmi markantní. Velmi dobrou zkušenost máme s firmou www.internetpraha.com, která svůj datový balíčem 40Mb/s nabízí za opravdu příznivou cenu 449 kč měsíčně. Takováhle rychlost je dostatečná i pro náročné uživatele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *