Jeřáby Adamec Crane Systems

Jeřáby Adamec Crane Systems

Logo AdamecFirma jeřáby Adamec Crane Systems, zajišťuje po mnoho let výrobou, prodej, opravy, montáže a modernizaci jeřábů, jeřábových drah a zdvihacího zařízení. Usilujeme o nepřetržitý rozvoj, sledujeme novinky, účastníme se školení a mezinárodních konferencí. Být špičkou na trhu, představuje usilovně se snažit získávat pro své klienty jen to nejlepší. Konkurenčních společností v oblasti jeřábů je sice mnoho, ale my sázíme na léty prověřené zkušenosti a neustále rostoucí rozvoj v oblasti jeřábové technologie. Spokojený klient, je pro nás tou nejvyšší motivací a samozřejmě prioritou.

Jeřáby Adamec Crane Systems

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, podle důkladné analýzy, možností a potřeb. Mezi horké novinky společnosti jeřábyAdamec, neodmyslitelně patří rozšíření na tomto poli o spolupráci se Stahl Crane Systems, kde zastupujeme přední dodavatele této společnosti, která má více než 100 let zkušeností. Inovujeme neustále naše služby a produkty jeřábůvčetně jeřábové technologie, abychom byli schopni nabídnout klientům, vše od základů, až po samotný výsledek. Tím si klient ušetří ne jen čas, ale i finanční prostředky. Počínaje projektem, důkladným seznámení s plánem, až po dodávku dílů a zařízení. Dále pak montáž a servis jeřábů a jeřábové techniky.

Jeraby Adamec Crane Systems_portalove jeraby

Jeřáby Adamec Crane Systems

Za rozšířením a neustálým růstem společnosti Adamec Crane Systems stojí Ing. David Adamec, který je v tomto oboru jeřábů a jeřábové techniky naprostým znalcem. Jeho zkušenosti, jsou již více než 20 let staré. Společnost si klade za cíl, dodávat vysoce kvalitní produkty, osazené špičkovými komponenty firem Stahl CraneSystems, Lenze, Conductix-Wampfler a Omron. STAHL CraneSystems zaujímá přední pozice ve výrobě zdvihacích technologií a jeřábových komponentů. Jedná se o společnost na mezinárodní úrovni. Rovněž je globálním specialistou, co se týká jeřábové technologie, vhodné do výbušných prostředí. Produktové portfolio naší společnosti, je komplexní a unikátní ne jen v České republice, ale také na světovém trhu.

Jeřáby Adamec Crane Systems

Výrobky STAHL Crane Systems  jsou oprávněně nazývány, jako produkty prémiové. Adamec Crane Systems zaujímá přední pozici na trhu, díky svým odborným znalostem o systémovém řešení a inženýrství. Pokud výrobky nesplňují představy zákazníka, hledáme společně to nejlepší řešení.

Jeřáby Adamec Crane Systems

4 thoughts on “Jeřáby Adamec Crane Systems

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *