Kávové kapsle

Káva – to není jen černý nápoj nabitý kofeinem vonící po kávových zrníčkách. Stále více lidí přichází na pozitivní účinky této dobroty, která naše životy doprovází již nějaký ten pátek. Možná i vy patříte mezi milovníky kávy a s chutí si jí dopřáváte i několikrát denně. Mnozí z vás si neumí představit své ráno bez pořádného hrnku silné kávy, která je hravě nastartuje do nového dne. Další si kávu dávají po obědě, neboť je dokázáno, že podporuje trávení a nutí žaludek do aktivity. Pamatujte, že nikdy není pozdě pochutnat si na šálku lahodné kávy!

Káva na každém kroku!

Na nápojové automaty narazíte na každém kroku. Nachází se nejen na veřejných prostranstvích, nádražích či školách, ale i v nemocnicích nebo na pracovištích. Věřte nebo ne, ale má to své důvody! Pryč jsou časy, kdy se o kávě mluvilo jako o škodlivém nápoji, který vašemu tělu spíše ubližoval, než aby mu byl v něčem prospěšný. Dnešní automaty na kávu vám mohou dopřát chuťově lahodný nápoj – nikoli obarvenou vodu, na kterou jste byli zvyklí.

Káva v práci je tak trochu povinnost!

I nadřízení dopřávají svým zaměstnancům neomezený přístup k tomuto životabudiči. Na pracovištích tak stále častěji můžete vidět kapslové kávovary, které nabízí nejen moderní vzhled, ale i celu řadu funkcí. Díky těm se velice snadno ovládají. Použité kávové kapsle poskytují každému šálku nezaměnitelnou chuť a určitě oceníte, že se po vás chce jediné – a to stisknout jedno tlačítko!

Všeho s mírou!

Ačkoli se dávno vyvrátily pověry o škodlivosti kávy, i přesto je nutné pamatovat na jedno známé pravidlo – všeho s mírou! S sebou si můžete vzít kávu do kanceláře, což vám zajistí bdělost a soustředěnost na prováděnou práci. Office coffee si nyní můžete dopřát i v menších kancelářích –  na schůzkách či poradách. I tak ale nepřekračujte doporučené množství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *