Když je třeba registrovat se k DPH v Polsku

Jaro se obvykle nese ve znamení účetnictví. V březnu čekají podnikatele uzávěrky DPH a do konce dubna je třeba odevzdat daňové přiznání za uplynulý rok. Zejména živnostníkům dělá účetnictví vrásky, není jednoduché vyznat se v daném podnikatelském oboru a zároveň ještě i v účetnictví natolik, aby si sami zvládli spočítat daně, problémem bývá často nedostatek času. Někteří se s tím stále moří sami, jiní se obrátí na profesionály. Situace je o to složitější, podniká-li subjekt v zahraničí. Účetnictví se potom řídí jinými zákony a v tom bývá často zmatek. Častým případem je Polsko, kde působí celá řada českých podnikatelů. Stačí v Polsku obchodovat s určitým obratem, dovážet zboží nebo zde mít sklad, podnikateli potom vzniká povinnost platit DPH. Potřebujete-li se registrovat k DPH v Polsku, obraťte se na společnost Polpartner, která se postará o veškeré daňové služby.

Podnikáte-li i vy v Polsku a potřebujete pomoc s účetnictvím, spolehněte se na odborníky, firma Polpartner vám poskytne kompletní servis, co se týká účetnictví v Polsku. Nemusíte se bát, vše bude pro vás srozumitelné, firma Polpartner totiž vypracuje účetnictví v Polsku v českém jazyce. Díky tomu se nemusíte učit orientovat v polské legislativě, stačí jednoduše výstup předat vašemu účetnímu v ČR. Ušetříte si tak spoustu času a starostí, neváhejte proto ani vy a svěřte vaše účetnictví v Polsku odborníkům z Polpartner.

Polpartner se soustředí nejen na menší živnostníky, ale také na větší podniky a firmy. Registrace k DPH v Polsku se týká všech velikostí podnikatelských subjektů. Polpartner se postará o vedení účetnictví v českém jazyce. Nemusíte znát polskou legislativu, vše bude podle norem a vyhlášek. Kontaktujte firmu Polpartner a nechte odborníky postarat se o vaše účetnictví v Polsku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *