Konferenční prostory Brno v Hotelu Gregor je hříchem nevyužít

Hledáte vhodné konferenční prostory Brno pro konání školení, konference, obchodního setkání, výstavy, workshopu, přednášky nebo produktové prezentace, přičemž potřebujete jejich celkovou kapacitu do 200 hostů? V tom případě byste si rozhodně měli detailně prostudovat nabídku Hotelu Gregor v Brně – Modřicích!

Konferenční prostory Brno

Konferenční prostory Brno Hotelu Gregor mají skvělou strategickou polohu

Konferenční prostory Brno v Hotelu Gregor mají celou řadu kladů, jež z nich dělají skvělou volbu. Mezi nejvýznamnější pozitiva patří samotná strategická poloha, když se Hotel Gregor nachází pouhých deset minut od centra Brna, současně ale také jen 7 minut od areálu BVV, 3 minuty od obchodního centra Olympia, v průsečíku přivaděče Břeclav, Mikulov a u sjezdu z dálnice Praha-Ostrava.

Další přednosti konferenčních prostorů Brno

Konferenční prostory Brno Hotelu Gregor se mohou současně pochlubit i existencí parkovacích míst před hotelem, vlastním cateringem, oddělenými prostorami, venkovní letní zahrádkou a samozřejmostí je osobní přístup a vstřícný a milý personál.

Velký společenský sál Hotelu Gregor je určen až pro 200 osob

Při vyslovení spojení konferenční prostory Brno v Hotelu Gregor se stálým návštěvníkům vybaví především velký společenský sál, jenž má kapacitu 200 osob. Ten vyniká moderní audiovizuální a prezentační technikou, pochopitelně disponuje i wi-fi připojením. K velkému sálu patří i přilehlý a obsluhovaný bar, jenž má 30 míst k sezení, a bývá využíván k firemním prezentacím či oddělenému rautovému pohoštění. Hotel Gregor si zakládá na tom, že se je o návštěvníky těchto akcí schopen bez problémů postarat i po jejich skončení. Jestliže nevyužijí nabídky ubytování v hotelových pokojích, lze vyjednat odvoz hostů sedmimístným hotelovým transportem.

Salonek Hotelu Gregor garantuje klid a soukromí s možností cateringu

Konferenční prostory Brno v Hotelu Gregor nabízejí dále k využití pro pořádání rozličných porad, workshopů nebo prezentací i velký salonek, jehož opěvovanou předností je hlavně naprosté soukromí. Jeho kapacita je 50 osob a k jeho vybavení patří flipchart, wi-fi připojení a projektor s plátnem. K pronájmu salonku si lze přiobjednat i catering. Obědy pro účastníky si mohou pořadatelé zajistit v hotelové restauraci, jež má 40 míst k sezení.

Okolí Hotelu Gregor nabízí i dostatek možností pro smysluplné trávení volného času

Konferenční prostory Brno Hotelu Gregor jsou tedy připraveny ke svému využití, současně je ale nutné pamatovat na to, že člověk není živ jen prací. Volný čas si účastníci různých seminářů, workshopů či konferencí mohou zpříjemnit mimo jiné návštěvou nedaleké motokárové dráhy, paintballového hřiště, wellness centra nebo obchodního centra Olympia. Milovníci kultury jistě nevynechají prohlídku benediktinského kláštera v Rajhradu.