Malotraktory

Malotraktor je velmi šikovný pomocník v zemědělství a komunálním sektoru. Nedosahuje rozměrů jako normální zemědělský traktor a je multifunkční nejen díky své velikosti, ale možnosti použití – v létě, v zimě – k sečení, uklízení sněhu, apod.

Některé malotraktory jsou vybaveny kabinou s žádanými vlatnostmi (vytápění, klimatizace), některé jsou vybaveny pouze ochranným rámem.  Malotraktorů na trhu je v aktuální době velká řada. Mezi nejoblíbenější malotraktory patří japonská značka malotraktorů Yanmar – což je klasický výrobce dieselových motorů a široké škály strojů pro zemědělské a průmýslové využití. Právě traktory Yanmar jsou konstruovány pro jednoduché použití a maximální výkon, plnění individiuálních požadavků uživatelů. Pro rok 2017 byl jednoznačnou jedničkou na trhu Yanmar YT 347.

Stejně jako japonská značka Yanmar zaplnily mezeru ve výkonu na trhu italské značky Lamborghini a SAME. Skvělé stroje, které nabízí svému uživateli maximální výkonnost a minimální provozní náklady. Zemědělci jako výkonného pomocníka ocení následující malotraktory:  nové Lamborghini EGO – pro všechny typy terénu, s čtyřválcovým motorem s nepřímým vstřikováním, 12ti stupňová převodovka vzpřed i vzad s tlakovým mazáním. Lamborgini Crono – pomocník pro malé farmy, doplněk pro střední a velké farmy – 3. a 4. válcové motory s min. spotřebou – rychlosti 15 vpřed a 15 vzad. Lamborghini Rekord je dokonalým univerzálním strojem pro malé farmy. Tříválcové motory, chlazené kapalinou, 12 rychlostí vpřed a 3 reverzní rychlosti vzad. Do komunálních a zemědělských služeb jsou ideální traktory SAME: Dorado Classic, Argon, Tiger, Solaris – skvělé manévrovací schopnosti a univerzálnost použití. Výjimečný komfort, nízké provozní náklady, top technologie dělají traktory značce SAME primární jméno v prodeji zemědělských a komunálních strojů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *