Morava nabízí řadu atraktivních míst, magnety jsou Lázně Luhačovice či ZOO Zlín

Morava není jen rájem pro cyklisty a vyznavače folklóru. Tato malebná část naší země nabízí nepřeberné množství atrakcí, ze kterých si vybere opravdu každý. Do největších moravských lázní – Lázní Luhačovice (Lázně Luhačovice), a.s. si jezdí odpočinout stále více klientů, a to to nejen z České republiky, ale i ze Slovenska. Neopakovatelná architektura Luhačovic, o kterou se postaral slovenský architekt Dušan Jurkovič, osloví každého. K nejnavštěvovanějším místům na Moravě se řadí i ZOO Zlín, která v letošním roce přivítala již 600 000 návštěvníka. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let, kterému dominuje zámek Lešná. Zlínskou ZOO a park můžete navštívit ve všech ročních obdobích.

 

Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice

 

 

Zlínská ZOO přivítala svého 600 000 návštěvníka v jednom roce, stalo se tak v neděli 25. října, krátce před 15 hodinou. Bylo to vůbec poprvé v téměř sedmdesátileté historii této zoologické zahrady. Šťastnými návštěvníky se staly Ingrid Nováková a Karol Lazo ze slovenské Prievidze. V zoo je přivítal a předal jim dárky ředitel Roman Horský.
Pro Zlínskou ZOO je to výjimečná událost a překonání magické hranice roční návštěvnosti. A proto i dárky pro jubilejního 600 000 návštěvníka byly mimořádné. Kromě vajíčka kasuára se speciálním polepením, klubové karty ZOO Zlín Family, prohlídky areálu zoo s průvodcem, nového nástěnného kalendáře a dalších dárků ze zoo získali Ingrid a Karol také hlavní dárek od partnera Lázní Luhačovice a to třídenní pobyt s wellness procedurami.

Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice

 

Pro Ingrid i Karola to byla jejich první návštěva Zlínské ZOO. „Z doslechu jsme o ZOO Zlín samozřejmě věděli. Všichni naši kamarádi a známí ji chválili, říkali jsme si, že bychom se konečně měli sem zajet podívat. A protože se nám dnes nechtělo být doma, sedli jsme do auta a vyrazili na výlet. Nejdříve jsme zamířili do Luhačovic, prošli jsme se po kolonádě, pak jsem ale Ingrid přesvědčil, ať už jdeme, za tygry. To jsou moje nejoblíbenější zvířata“, popsal cestování Karol Lazo. Do zoo přišli v ten správný čas. „V Luhačovicích se mi velmi líbilo, možná bych tam vydržela i déle, ale Karel se už nemohl dočkat tygrů. Je pro mě proto naprosto neuvěřitelné, že kromě všech nádherných dárků jsme získali pobyt právě v Luhačovicích. Velice vám za všechno děkujeme,“ neskrývala dojetí Ingrid Nováková. Z výhry měli oba obrovskou radost. „Na dnešní den nezapomeneme a budeme se do Zlínské ZOO velmi rádi vracet“, popsala svoje dojmy Ingrid Nováková.

 

Zlínská ZOO dlouhodobě patří mezi nejnavštěvovanější turistické cíle Moravy a mezi osm nejoblíbenějších míst České republiky. Ve Zlínském kraji od roku 2003 nepřetržitě obhajuje pozici nejvyhledávanější turistické destinace.

 

Lázně Luhačovice (Lázně Luhačovice), a. s. jsou zase nejnavštěvovanějšími moravskými lázněmi. Luhačovice jsou ideálním místem pro relaxaci, nabízejí kromě léčebných pobytů i wellness víkendy a relaxační pobyty pro všechny věkové kategorie. Lázně přitahují návštěvníky nejen svými službami, ale i malebnou architekturou, proslulým léčivým pramenem Vincentka, bohatým kulturním životem, nádhernými lázeňskými parky i okolní přírodou.

Více informací: www.zoozlin.eu , www.LazneLuhacovice.cz , www.HotelAlexandria.cz.