Jak na nábytek do koupelny

Několik tipů pro malé koupelny

  1. Máte-li skutečně hodně málo prostoru, ušetříte jej pořízením zrcadlové skříňky, která je zároveň dobrým úložným prostorem

  2. Chcete-li opticky zvětšit svou koupelnu, pak pracujte s velkými koupelnovými zrcadly a umyvadlovými deskami.

  3. Místo uspoříte i volbou sprchové koutu, nikoli vany.

  4. Nebojte se na stěnu umístit police i do vyšších poloh – dáte na ně věci, které nepoužíváte tak často.

Koupelnový nábytek je zásadní částí každé koupelny. Vzhledem k tomu, že na trhu naleznete celou řadu výrobců, kteří se výrobě nábytku do koupelny zabývají, je značně těžké najít kompromis mezi kvalitou a cenou. Abychom vám ušetřili při hledání ideálního vybavení do koupelny čas i peníze, zařadili jsme do sortimentu pouze takový nábytek, který na základě našich  zkušeností považujeme za velmi kvalitní.

Složit z jednotlivých kusů nábytku stylovou koupelnu je někdy náročné i z důvodu mnoha nesourodých designových řad. U nás si však dokážete vybrat a sladit skříňky s umyvadlem a dalšími komponenty tak, aby vaše koupelna vypadala jako dělaná na zakázku. Před tím než začnete cokoliv vymýšlet,  určitě mějte zaměřenou koupelnu, ať víte, jak velký nábytek si můžete koupit!A to i v případě, že vaše koupelna zrovna neoplývá velkým prostorem. Dáváte přednost sprchovým koutům či vaně? Mějte také rozmyšleno kolik a jakých věcí chcete v koupelně mít.  Nezapomeňte si také rozmyslet, jestli do své koupelny umístíte pračku. Svou roli hraje i vaše preference jednotlivých způsobů umývání. Abychom vám ušetřili při hledání vybavení čas, zařadili jsme do našeho obchodu pouze takové kusy nábytku, které  za kvalitní považujeme.