Nezapomenutelná svatba na statku Benice

A je to tu – nastává chvíle, kdy hledáte dokonalé místo, kde z vašich úst zazní společné „ano“. Nevšední statek Benice může být tím pravým místem pro váš „den D“ s obřadem na nádvoří, kde si vy i svatebčani užijí překrásnou svatbu, kde nebudou chybět nádherní kladrubští koně, vyjížďka v kočáře a bohatá svatební hostina.

Svatba s nádechem historie i romantiky

Barokní statek Benice láká ke  konání romantických svateb.Tato krásně zrekonstruovaná památka nabízí  nezapomenutelné okamžiky jednoho z nejdůležitějších dnů vašeho života, kterým svatba je. Odnesete si spoustu krásných chvil z tohoto mimořádného dne.

Můžete si vybrat zda chcete církevní nebo civilní obřad po dohodě s místní benešovskou matrikou či církevním hodnostářem. Vaši nádhernou nevěstu může přivézt kočár tažený našimi krásnými koňmi. Hostina může být nachystána v prostorách nádvoří nebo historického špejcharu – jedná se o dvoupatrový prostor, v jehož spodním patře se tradičně konají svatební veselice.

Pro menší svatby je připravena barokní světnice. Součástí večerního rautu může být grilování na nádvoří hřebčína. Každá svatba je jedinečná a bude pro vás připravena tak, abyste na ni společně vzpomínali po celý život. Nikdy nechybí  vynikající jídlo, kvalitní servis a příjemná obsluha s úsměvem na tváři.

Statek Benice

U nás zažijete příjemné chvíle se svými svatebními hosty, spolupracovníky i obchodními partnery na samotě v krajině plné pohádkově krásných lesů.