Odhad obrazů odhalí jeho skutečnou cenu

Máte doma starý obraz a přemýšlíte, co s ním dále? Do vaší moderně vybavené domácnosti se nehodí, protože dáváte přednost fototapetám či jinému dnešnímu stylu? Dříve než se rozhodnete jej ukrýt někde na půdě či garáži zkontrolujte jeho skutečnou cenu. Odhad obrazů vás třeba i mile překvapí.

Galerie Kodl
Galerie Kodl

 

Obraz, na kterém se podepsal čas, nechte si udělat odhad obrazu

Pokud obraz utržil během stěhování nějaký ten šrám a podepsala se na něm léta, neznamená to, že je bezcenný. Zkuste se obrátit na galerii Kodl, kde se zabývají nejen výkupem obrazů, ale i restaurováním. Odborníci dnešní doby dokážou odstranit skvrny, případná protržení, různé retuše. Stejně, jako vůně dokáže i obraz vyvolat hezké vzpomínky. Jak blízké tak i ty hlouběji zasunuté. Odborné čištění a konzervaci si zaslouží všechny obrazy nejen ty, které se nacházejí ve výstavní galerii. Čas sice vrátit nejde, ale vzpomínky ano. Jakmile bude obraz vypadat opět k světu, zjistíte, že výkup obrazů rázem nabral jiných obrátek.

Starý obraz v novém kabátku

Ale je docela možné, že s ožitými vzpomínkami si i dávno zapomenutý obraz najde své místo i v moderně zařízené domácnosti. Restaurování obrazů jim totiž navrací původní lesk a slávu. Zkušený restaurátor umí díky výborné znalosti používaných malířských technologií hotové zázraky. Nejedno umělecké dílo tak skončilo dokonce i v aukční síni, odkud si jej domů odnesl nový majitel. Restaurátor díla nejen obnoví, ale také dobře a kvalitně zakonzervuje. Na starý i nový obraz si můžete mimo jiné nechat vytvořit i nový rám. Původní obraz bude tak k nerozeznání od toho starého. Když se přece jen rozhodnete nakonec pro odhad obrazů a jeho následný prodej investice nemusíte litovat. Cena za umělecké dílo raketově vzroste a vyděláte na něm ještě mnohem víc, než jste původně čekali.

Odhad obrazů

www.galeriekodl.cz