Počítačové vzdělávání na kurzu pro vás bude hračkou

Vzdělávání se v oblasti výpočetních technologií stále nepatří k samozřejmostem. Počítač základním způsobem ovládá sice už většina lidí, náhle ale můžete zjistit, že vás vaše neznalost v určitém ohledu limitujete a potřebujete se naučit víc. Speciální kurzy představují skvělou volbu.

Vzdělávejte se s těmi nejlepšími

Obraťte se na osvědčené lídry v této oblasti vzdělávání. Tomáš Havelka se v oblasti marketingu, IT a komunikace pohybuje už řadu let. Využijte jeho kurzů k osvojení širokého spektra vědomostí. Jak to na kurzech vypadá a jak probíhají?

Osobní vzdělávání

Tento způsob osobního vzdělávání je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí být u počítače soběstační. A to i když zatím žádné povědomí o práci s počítačem a o tom, jak vlastně v principu funguje internet a služby na něm poskytované. To všechno se na kurzu dozvíte.

Od prvních kroků u počítače

Osobní vzdělávání je rozděleno do dvou stupňů, školení na sebe navazují, projít obě ale samozřejmě není podmínkou. Základní mód absolvujete v programu zvaném Počítač od začátku. Naučíte se to, co potřebujete pro běžnou obsluhu počítače, získáte povědomí v oblasti zabezpečení svých dat a zvládnete sami drobné servisní úkony.

Pro ty, kteří si dovednosti v této oblasti osobního vzdělávání zamýšlejí už dále prohloubit, je určen workshop navazující. V jeho rámci detailněji pochopíte principy digitálního světa a osvojíte si některé procesy, které mohou posléze najít uplatnění v rámci podnikání, a to jak u živnostníků, tak i u firem.

Mimo teoretického vzdělávání se se v tomto programu pro pokročilé dotkneme i prodejní praxe. Získáte tak perfektní prostor pro realizaci vlastních nápadů a zjistíte, že začít podnikat není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Možná právě toto školení bude klíčovým impulsem k tomu, abyste dokázali naplnit vlastní sny a získali tvůrčí svobodu.

Neomezené možnosti rozvoje a vzdělávání

Vzdělání touto formou je dostatečně variabilní. Podmínkou proto není absolvování kurzů pouze jednorázově, školení si můžete zopakovat. Zejména to platí pro druhou část určenou již pokročilým uživatelům. Načerpat znalosti a dovednosti lze nejen od lektora, ale i od ostatních účastníků. Jedinou podmínkou, kterou školení mají, tak snad zůstává pouze to, abyste přišli s chutí se učit a nebáli se aktivně zapojit.

Vzdělávání se probíhá skupinově, nicméně kapacita kurzu je dimenzována tak, aby zůstal zachován individuální přístup, možnost nechat si podrobněji vysvětlit to, čemu nebudete rozumět, případně vás dané téma hlouběji zaujme. Tempo školení se odvíjí od potřeb studentů.

Cílem této formy osobního vzdělávání je předat absolventům kurzů účelně pojatý soubor vědomostí, které mohou uplatnit v životě, a to ať již v život pracovním nebo osobním.