Projekty domů

Projekty domů. Jaké výhody má bydlení v bungalovu? Je ekonomický, nejsou v něm schody ani náročný terén, což ocení rodiny s dětmi, hůře pohybliví lidé a ti, kteří upřednostňují jednoduchost. Cena je příznivá, vzhled moderní, půdorys je možno pojmou členitě a zajímavě, rozhodně nemusí jít o nudný dům. Zajímavý tvar střechy je rovněž varianta a v projektech bungalovů poměrně hojně využívaná.

Projekty domů. Pro koho není bungalov zrovna nejvhodnější

Projekty domů. Kdy raději od bungalovu upustit? Chcete-li větší dům, u kterého využijete prostor pod střechou a zároveň tak snížíte energetickou náročnost budovy, nebude pro vás bungalov právě vhodný. Někdo upřednostní bydlení s více patry, zejména větší rodina nebo lidé, kteří kromě bydlení budou v domku mít i prostory pro své podnikání. Uvažujete-li o stavbě s využitelným podkrovím a nízký domek není vašemu srdci blízký, místo po projektech bungalovů se poohlédněte po jiných projektech rodinných vícepodlažních domů.

Projekty domů nejsou sci-fi

Projekty domů otevírají brány k vlastnímu bydlení. Kde je získat? V zásadě jsou dvě varianty, můžeme si je nechat vyrobit na zakázku nebo využít typový projekt. Dům na míru je snem mnoha lidí, ale stejně dobře může posloužit typový dům, třeba s menšími úpravami dispozic. Obrovské úpravy nejsou na místě a většinou ani možné, určité varianty ale firmy nabízejí, aby si zákazník mohl stavbu trochu přizpůsobit vlastními požadavkům.

Projekty domů ihned k použití

Projekty domů tvoří odborníci, a pokud chcete stavět co nejdříve, jsou ty typové ihned k dispozici a nebude vás zdržovat čekání na individuální výtvor architekta. Vybrat si dům z katalogu není žádná ostuda, dnes jde vlastně o poměrně běžnou věc. Typové projekty domů navíc nemusí být konečnou variantou, ale výchozím bodem pro realizaci vlastních snů a představ.

Projekty domů, který nám „sedne“

Jak se mezi projekty domů zorientovat? Nejprve si musíme ujasnit, jaký typ domu vyhovuje našim představám a potřebám. Může to být bungalov, patrový dům, dřevostavba, roubenka, nízkoenergetická stavba, možností je spousta. Vzhled by měl korespondovat s prostředím, ve kterém bude dům stát, takže důležitý je pozemek a jeho lokalizace. V úvahu samozřejmě bereme finanční možnosti a velikost rodiny, bez toho se nehneme dál.

Projekty domů

Projekty domů. Zajímat by nás měl vzhled domu i praktičnost vycházející z individuálních potřeb. U většiny projektů domů je možno si zvolit z několika variant, kupříkladu si vybrat lokalizaci dveří, balkonu, schodiště, kuchyňské linky a dalších parametrů. Přibýt může dokonce místnost či několik navíc. Volíte si i způsob vytápění nebo ohřevu vody.

Projekty domů, kompletní dokumentace a projekt ve 3D

Objednáte-li si projekty domů u společnosti PROZI, získáte kompletní obsah projektové dokumentace, který zahrnuje vše potřebné. Projekt je zpracován ve 3D zobrazení profesionálního programu ArchiCAD, takže si zákazník hned od začátku může vše lépe představit a případně navrhnout úpravy, dokud je čas.