Půjčení auta na Mallorce

Představujete si vaši ideální dovolenou jako odpočinkovou, ležení na pláži, popíjení vašeho oblíbeného drinku a chcete si jen užívat krásné moře a okolí? Nebo jste vyznavači aktivní dovolené a chcete nasát atmosféru místního způsobu života, kultury atd? Ať už tak či tak, doporučuji si na Mallorce zapůjčit automobil a prozkoumat všechna ta krásná místa, pláže a romantické zátoky, které Mallorca nabízí. Celé pobřeží je lemované krásnými plážemi a malými zátokami, které stojí za to vidět. Tak proč trávit celou dovolenou pouze na jediné pláži, nebyla by to škoda, co myslíte?

Na výběr máte možnost dopravy městskou veřejnou dopravou nebo si půjčit auto. Autopůjčoven na Mallorce je celá řada díky turistické oblíbenosti destinace. Doporučit mohu autopůjčovnu Ofran, u které si auto vyberete z pohodlí domova, protože na jejich webových stránkách najdete veškeré potřebné informace. Když si prohlédnete jejich nabídku aut, určitě si vyberete ten pravý automobil právě pro vaše potřeby. Malé, velké auto, s automatickou převodovkou či s manuální řadící pákou-záleží pouze na vás. Nespornou výhodou autopůjčovny Ofran je, že celá komunikace probíhá v českém jazyce a pokud budete mít v zahraničí nějaký problém se zapůjčeným automobilem, věřte, že českou komunikaci oceníte.

Tím, že mají telefonickou podporu 24/7 převyšují konkurenci a je to jeden z důvodů, proč si vybrat tuto autopůjčovnu na Mallorce. Věřte, že píchlá pneumatika, či prasklý klínový řemen si nevybírá hodinu a nezná pracovní dobu od 8 do 15. Naneštěstí se různé kolize odehrávají právě v čase, kdy většina společností už má po pracovní době a vám nezbývá nic jiného, než se o pomoc obrátit na často předražené, zahraniční společnosti. Společnost Ofran vás však zachrání i o půlnoci, díky jejich neustálé telefonické podpoře, která funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Pokud se rozhodnete pro zapůjčení auta, což na Mallorce opravdu doporučuji, neváhejte využít bohaté nabídky autopůjčovny Ofran. Rezervaci můžete provést doma několik dnů před plánovanou cestou, či pár hodin před odjezdem. Auto si jednoduše vyzvednete na letišti V Palmě, a nebo v centru hlavního města, záleží na vás, které místo si zvolíte. Jako bonus přidávám pár typů na místa, která stojí za to vidět. Karibská pláž Es Trenc, či dlouhá pláž Formentor. Krásné historické město Alcuida, trhy v Santanyí, pohoří Serra de Tramuntana či hlavní katedrála v Palmě.

Autopůjčovnu na Mallorce můžete zvolit až v cílové destinaci nebo pak z pohodlí domova, kdy zjistíte veškeré důležité informace již dopředu a dle toho se zařídíte. Užijte si Vaší dovolenou na maximum a poznejte ostrov plnými doušky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *