Sedět na pařezu? Ne! Radši si kupte rybářské křeslo.

Rybářská křesla a sedátka patří mezi oblíbený doplněk rybářského vybavení. Jde totiž o rybářské potřeby, které výrazně zvyšují rybářovo pohodlí při lovu – všechny druhy sedátek a lehátek lze navíc využít i při jiných příležitostech, jakými jsou například kempování nebo další společenské akce.

Rybářské lehátko

Lehátka jsou pro většinu rybářů vrcholem pohodlí. Nahodit prut, umístit ho na vidličky, rozložit lehátko a usadit se na něj – idylka jako vystřižená z rybářského časopisu. Díky naší poctivé nabídce můžete tuto pohodu zažít i vy. Náš s ortiment totiž obsahuje jednoduchá křesla s podnožkou i robustní šestinohá rybářská lehátka z kvalitních materiálů – často nepromokavých.

Kvalitní kaprařeské křesílko s dřevěnými područkami, polohovatelnými zády a teleskopickými nožkami.
Kvalitní potah s termoizolačními vlastnostmi. Lze úplně sklopit, vhodné tedy i pro příležitostné přespání. Teleskopické nožky pro postavení stoličky v nerovném terénu. Hmotnost cca 7kg.

Plaváčkové bedny

Další variantou sedátek pro rybáře jsou bedny, do kterých se dávají náhradní háčky, návazce, a vlastně všechno rybářské vybavení menších rozměrů. Po vytažení a nahození pak není nic jednoduššího, než zvření a posazení se na svoji bednu.

Rybářská křesla a stoličky

Výrazně skladnějším řešením jsou rybářské stoličky a křesílka. Jde o levnější a zároveň přenosnější řešení, které snadno složíte a připevníte na batoh. Rybářské křeslo vyhledávají především ti rybáři, kteří na svá místa docházejí nebo dojíždějí například na kole či skútru, kde se každý centimetr místa a kilo zátěže se počítá. Rozhodnete-li se pro produkt z této kategorie, budete mít z čeho vybírat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *