Sprint karta vaše finanční pojistka

PRwebs.cz

Sprint karta vaše finanční pojistka

Kreditní karty umožňují neustálou finanční rezervu, a pokud jsme alespoň trochu finančně gramotní, dají se při správném použití efektivně minimalizovat její náklady. Kreditních karet je na českém finančním trhu poměrně dost, ale jen jedna, je mezi nimi perlou. Je to kreditní karta SPRINT, která je výhodná k okamžitému nákupu ve chvílích, kdy nemáme k dispozici dostatek hotovosti na účtu.

Sprint karta vaše finanční pojistka

Shopping time

Určitě už se mnohým z nás stalo, že najednou paní pokladní hlásí, že na kartě není dostatek hotovosti. Na páse vyskládané potraviny a za námi na kilometr dlouhá fronta. Dítě v ústech lízátko a začíná být protivné. Vy cítíte, jak vám pot teče čůrkem, a přemýšlíte, jak elegantně vybruslit ze situace.

Možná, že vám zmrznul úsměv rovnou u bankomatu, to je okamžik menšího trapasu. Ať je to, jak je to, jedná se vždy o nepříjemnou situaci. Sprint karta nedovolí, abyste se zasekli v mrtvém bodě a bědovali, co si počít, když máte týden před výplatou. Šikovná a bezpečná karta vám dokáže vytrhnout momentální finanční třísku a to bezbolestně.

Sprint karta vaše finanční pojistka

Saleswoman and customer at checkout counter

Splňuje vše, co byste ani ve snu od rychlé kreditky neočekávali. Je bezkontaktní, vysoce bezpečná a variabilní. Snoubí v sobě výhody kreditní karty a rovněž hotovostního úvěru. Získat jí můžete na nádraží, poště, supermarketu. Pokud vám vystačí finanční rezerva, do 5 tisíc pak neváhejte využít rychlé peníze z této karty. Nejběžněji využívanou je mezi lidmi v rozmezí od 30 až do 50 let. Při vyřízení zaplatíte pouze 99kč, které se vám však opět vrátí, jakmile kartu aktivujete a začnete používat. Další radost vám přinese i fakt, že nabízí dvacetidenní bezúročné období od dodání výpisu a bonusy za její používání. Po půl roce používání karty je možné limit i navýšit.

http://press-media.cz/

One thought on “Sprint karta vaše finanční pojistka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *