Virtuální sídlo – dnes již běžná součást podnikání

Běžnou praxí v podnikání je neustálé hledání možností a příležitostí pro zlepšení a zefektivnění podnikatelské činnosti. Jednou z možností jak si vylepšit image firmy a zároveň uspořit finance je využití dnes již běžné nabídky na virtuální sídlo firmy. Ne každý podnikatel po tomto řešení sáhne, ale pro spoustu z nich je to velmi výhodný krok.

Pokud nemáte jako podnikatel potřebu mít sídlo firmy přímo v centru dění  podnikatelských aktivit a u výroby, je pro Vás toto řešení ideální. Na trhu je dnes spousta firem, které Vám budou tuto službu nabízet spolu s dalšími výhodnými aktivitami. Mezi takové patří i naše společnost a spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

Se zřizováním virtuálních sídel máme několikaletou praxi, a to již od 135Kč/měsíčně. A co je na virtuálním sídle tak výhodné? Za pár korun měsíčně získáte lukrativní sídlo firmy, které ať uvedete kdekoliv, vždy bude pro Vaše zákazníky zajímavé a Vám bude dělat jen reklamu. Navíc bude prokazatelně zapsané v obchodním rejstříku a Vaše firma označena na budově, kde sídlí.  Co se týká pošty doručené na sídlo firmy, ani s tou si nemusíte dělat starosti. Poštu vyzvedneme, zaevidujeme a Vám prostřednictvím e-mailu zašleme zprávu o jejím obdržení. Nezáleží na množství zpracované pošty, vše je zahrnuto v ceně pronájmu sídla firmy.

Dále budete mít v rámci služby příležitost využívat konferenčních prostor pro jednání s úřady. Avšak i pro obchodní jednánín není problém si prostory zamuvit a využívat je dle Vašich potřeb.

A na jakých aresách vlastně virtuální sídlo můžete vlastnit? Máte volbu a můžete vybrat adresu jako:

  • Praha 1
  • Praha 3
  • Praha 9
  • Praha 10
  • Brno

Pokud budete mít o tuto službu zájem, stačí jen kontaktovat naši společnost, a to buď osobně, telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Změnu sídla firmy lze provést na počkání. K tomu všemu potřebujete občanský průkaz jednatele či jeho plnou moc. Po vyřízení všech záležitostí Vás pak již čeká pouze návštěva rejstříkového soudu, kde předložíte námi vydané potvrzení se souhlasem umístění sídla firmy a okolkovanou žádost. Na zapsání změny sídla firmy má soud 5 pracovních dnů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *