Zemědělská technika

Svět zemědělské techniky se neustále vyvíjí – stroje jsou výkonnější, technologie pokročilejší, provozní náklady nižší, ovladatelnost co nejjednodušší. Na trh přichází dokonalejší traktory, které se vytváří dokonalé konkurenční prostředí díky své skvělé technologii.

Společnost Lamborgini (ač jí většina z nás zná jako výrobce sportovních vozů) začala svou výrobu právě na zemědělské technice a nyní uvádí na světlo výkonné zemědělské stroje v podobě traktorů Lamborghini StrikeLamborghini Spark 165, Lamborgini Spark 130 DT.

Jedinečnost traktorů Lamborghini se snoubí s maximální výkonností technologií:

Lamborghini Strike: Extrémní flexibilita, která je schopna zvládnout širokou škálu pracovních odvětví: od přípravy půdy po sklizeň, od mulčování po sušení sena a od zemědělství po silniční dopravu. To vše dělá STRIKE právem nadřazeným nad ostatní traktory. Díky FARMotion motoru se třemi nebo čtyřmi válci je přenášena všechna síla k různě dostupným převodovkám: mechanická, Hi-Lo a třístupňová Powershift.

– výkon 100 k – bez AdBlue a DPF filtru – dvě varianty velikostí – dva druhy převodovek

Lamborghini Spark:  Modely Spark označují nový mezník ve vývoji střední výkonové řady traktorů Lamborghini. Traktory od 120 k do 210 k se 4- či 6válcovými motory, manuální nebo robotickou převodovkou, s množstvím funkcí a výbavových variant vám poskytnou to pravé pro jakoukoliv práci: od orby po setí, od postřikování po sklizeň, od přepravy po manipulaci a mnohé další.

Lamborghini Spark 165: výkon 126 k – odpružení kabiny a nápravy – Powershift a Powershuttle – zdvih ramen 7t – čerpadlo Load Sensing 120 l/min

Lamborghini Spark 130 DT: výkon 126 k – odpružení kabiny a nápravy – Powershift a Powershuttle – zdvih ramen 7 t – Load sensing 120 l/min

Skvěle na poptávku na českém trhu reaguje italská společnost  SAME, která uvádí zemědělské stroje, jako jsou SAME VIRTUS 130 DT, SAME EXPLORER 110 GS, SAME EXPLORER 80 LS.

SAME VIRTUS: Výkonná zemědělská technika, ideální pro farmáře, dodavatele zemědělské techniky a chovatele dobytka, z nichž každý má své individuální požadavky. Traktory Virtus s vysoce výkonnými motory, energeticky úsporným hydraulickým systémem, pohodlnou kabinou a širokým výběrem doplňků a univerzálních konfigurací, Vám vše splní do posledního detailu. Traktory SAME Virtus sníží náklady, maximalizují efektivitu a jsou snadno ovladatelné.

Výkon 126 k – odpružení kabiny a nápravy – Powershift a Powershuttle – zdvih ramen 7 t – čerpadlo Load sensing 120 l/min

SAME EXPLORER: S pokrokovou řadou zemědělské techniky Explorer píše SAME novou kapitolu historie této italské legendy. Historie, která trvá bez přestávky již více než 30 let. Dnes je traktor Explorer naprosto odlišný traktor, než jaký byl v minulosti. Díky tomuto jedinečnému vztahu a tradici se podařilo značce SAME vyvinout kompletně nové a modernější motory, dosáhnout nové úrovně komfortu a najít nová technická řešení, která lépe odpovídají potřebám zemědělců. A to nejen v současnosti, ale i v budoucnosti. Motory FARMotion jsou pro nové  SAME Explorery nabízeny jako tříválce o objemu 2887 cm3, garantující díky krátkému rozvoru maximální úspornost a obratnost stejně jako čtyřválce o objemu 3849 cm3. Ty jsou určené primárně pro všechny, kteří požadují maximální výkonnost a vynikající újezdnost.

Vysoká úroveň efektivity

SAME Explorer 110 GS

– Výkon 106 k – bez DPF a katalyzátoru – Powershift a Powershuttle

SAME Explorer 80 LS 

– Bez AdBlue a DPF filtru – mechanická převodovka – reverzor pod volantem – klimatizace

Zemědělská technika patří mezi základní pomocníky všech zemědělců, proto je třeba vybírat pečlivě a sledovat veškeré funkce stroje, který Vám bude pomáhat na farmě celou řadu let. Více o traktorech a zastřešující společnosti Y-CZ.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *